Envelope Icon ליצירת קשר < חזור

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

ברגעים אלה ממש, יש לך המון לקוחות שמחפשים אותך ואת המוצר שלך באינטרנט. תפוס אותם תוך כדי חיפוש! פרסום בגוגל משיג תוצאות מיידיות – גידול בכמות הגולשים וגידול במספר הלידים. פרסום בגוגל הוא שקוף, מפורט ומדיד – אתה מקבל בזמן אמיתי נתונים שיווקיים אודות הלקוחות שלך – מי הם, מהיכן הם מגיעים, מה הם מחפשים, ועוד. כולם נמצאים בגוגל ופרסום בגוגל מקדם את העסק שלך, בכל יום ויום. פרסום וקידום אפקטיביים בגוגל מביאים לך גידול במבקרים ומגדילים את כמות הלידים.

פרסום בגוגל לעסקים קטנים ועסקים חדשים – באינטרנט, מה שקובע זה המיקום ולא הגודל!

האינטרנט הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לעסקים חדשים ולעסקים קטנים. לפני העידן הדיגיטלי, עסק קטן, לא יכול היה להתחרות מול העסקים הגדולים ולקבל מחירי פרסום הגיוניים. ככה, היכולת לפרסם בעיתוני סופשבוע או בכל מדיה אחרת, היתה שמורה לחברות הגדולות עם תקציבי ענק…עסקים קטנים נקלעו למעגל קסמים של חוסר יכולת לפרוץ קדימה עקב עלויות שיווק גבוהות. תקציבי פרסום של עסקים חדשים או קטנים הגבילו אותם לפרסום ברמה המקומית או לערוצי שיווק פחות אטרקטיביים או אפקטיביים.

פרסום באינטרנט – מהפכת השיוויון יצאה לדרך והדלתות לעסקים הקטנים נפתחו לרווחה.

האינטרנט מייצר מצב שבו הכוח לבחור עבר לידי הלקוחות וכל העולם נמצא במרחק הקלדת שורה במנוע חיפוש. עברו הימים של הפרסום המסורתי של מודעות ענק ואינצ'ים יקרים בעיתון. אין יותר עמודי אמצע ומוסף סוף שבוע. כל האתרים, הפורטלים, הבלוגים, הפורומים ועמודי התוכן פרושים לפני הגולש בתצוגה וירטואלית, הנגישה לכולם.

מבחינתך כעסק, אין הבדל בין הקמפיין היצירתי שלך בדיגיטל לבין הקמפיין של חברת ענק אחרת שבוחרת בפרסום בגוגל – שניכם תזכו לקבל את אותו המקום על המסך. מה זה אומר? תקציב הפרסום שלך קונה לך את המקום בשורה הראשונה מבחינת החשיפה וכעת מה שמשנה כעת הוא רמת המקצועית של המשווק שלך – ניתוח שוק, פילוח, הבנת פרסום דיגיטלי, תדירות, גודל המודעות ועוד. בעבודה נכונה, עסקים חדשים ועסקים קטנים מסוגלים למנף את מלוא עוצמת השיווק והפרסום באינטרנט, מבלי צורך בתקציבי ענק ומבלי להתפשר על איכות ועל רמת החשיפה.

גם אם אתה עסק קטן, אתה יכול לעשות קמפיין בגוגל במידות המתאימות לך, בזמנים שאתה קובע, תוך ניתוח ובחירה של קהלי יעד – זה עובד מצויין ויש לנו קבלות על כך.

 

פרסום בגוגל ובמנועי חיפוש

שאלות נפוצות‎

 • בשביל מה פרסום בגוגל? מי שמחפש אותי מוצא אותי.

  למעלה מ-90% מהגולשים באינטרנט בישראל מתחילים את הגלישה שלהם במנוע חיפוש - מרביתם (93% למעשה) עושים את זה בגוגל. מעשית, עבור מרבית הלקוחות שלך, גוגל הוא אינטרנט בשבילם. ככל שאתה מגדיל את החשיפה שלך לגוגל, כך גדלים הסיכויים שגולשים יגיעו אליך מדף תוצאות החיפוש.

 • כל הפרסום הזה זה סתם מסחטת כסף. אני בכלל יכול לראות תוצאת כלשהן?

  בניגוד למדיה המסורתית, באינטרנט בכלל ובפרסום בגוגל בפרט, יש לך שליטה מלאה על כל הנתונים, על כל התוצאות ושקיפות מלאה - אתה מקבל הבנה מלאה עד כמה הפרסום עובד, כמה לידים מגיעים דרך המודעות והרבה מאוד מידע שיווקי לגבי הלקוחות שלך. זה מאפשר לך להיות עם היד על הדופק ולבצע התאמה מדויקת של תקציב הפרסום שלך - בכל רגע ורגע.

 • רק בינינו, זה באמת עובד?

  זה עובד. לא רק שזה עובד, אם לא תראה תוצאות אמיתיות, אנחנו לא ניקח ממך כסף. מה דעתך על התחייבות כזאת? אנחנו עובדים עם מאות לקוחות, שמריצים אלפי קמפיינים בגוגל ואנחנו רואים גידול - בתנועת גולשים, בכמות לידים, בחשיפה ונוכחות מותג. מעבר לכך, השקיפות ופירוט הנתונים נותנים לך ערך שיווקי יקר - יש לך אפשרות לעשות ניתוח מגמות וללמוד המון על מה שעובד ולא עובד.

 • אז איך בונים פרסום אפקטיבי בגוגל?

  שאלה מעולה. אנחנו מבצעים ניתוח שיווקי ובודקים את פלח השוק שבו העסק שלך פועל. לאחר מכן, מבצעים גם ניתוח מתחרים ועושים מחקר מילות מפתח. על בסיס כל הנתונים האלה, אנחנו בונים קמפיין ממומן שיופיע בכל פעם שאנשים יחפשו מושגים רלוונטיים לעסק שלך. עם השקת הקמפיין, אנו מתחילים מייד בניתוח הנתונים ומזהים מה עובד יותר טוב ואיך מתאימים את התקציב לתוצאות הרצויות. השילוב האפקטיבי ביותר הוא של קידום ממומן וקידום אורגני.

 • אני צריך אתכם בשביל לראות מה קורה בקמפיין?

  ממש לא. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו ממשק פשוט, יעיל ונוח לשליטה ובקרה של נתוני השיווק. אתה יכול לראות בכל רגע נתון, כמה מבקרים וכמה לידים יש לך כתוצאה מהקמפיין. כך גם אתה יכול להחליט איך וכמה אתה משקיע בשיווק הדיגיטלי בגוגל.

 • אין לי זמן להתעסק עם כל הדברים האלה. יש לי עסק לנהל. אולי תעשו את זה בשבילי?

  בשמחה. הצוות שלנו, על בסיס ההגדרות שלך ועל סמך התקציב שאתה מעמיד לצורכי הפרסום בגוגל, יבצע עבורך את עבודת הניהול והמעקב ויספק לך המלצות לגבי שינויים והתאמות שייצרו את מקסימום התוצאות עבור העסק שלך.

רוצים להתחיל פרוייקט?

השאירו פרטים ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

יצירת קשר

השאר פרטים

וניצור איתך קשר בהקדם.

פרטי התקשרות

ניתן גם ליצור קשר טלפוני או לשלוח דוא״ל