אמנת שירות

שירות מעל הכל!

אנו, חברת ALPHA וצוות העובדים המסורים, מתחייבים בזאת לקיים תהליך מיתוג מקצועי, שימנף את תועלות ויתרונות המוצר והחברה וייסע לכם בהגדלת הרווחים. אנו מתחייבים לעשות כן בנאמנות, דיסקרטיות ובכל הכלים העומדים לרשותנו, תוך קיום דיאלוג מתמיד ושקיפות מלאה.

אנו מתחייבים בפניכם כי יש לנו את הידע, הניסיון והקבלות בהצלחת תהליכי מיתוג, כי אנו רואים לנגד עיננו את טובתכם והצלחתכם בלבד וכי באפשרותנו לספק לכם את מיטב המוחות והכישרונות והמובילים בתחום, לצורך יצירת מיתוג מושלם 360, בהתאמה אישית.

אנו מתחייבים לסקור בתהליך המיתוג את כל תועלות ויתרונות המוצר, את חסרונותיו ולמנף את החוזקות שלו אל מול המתחרים. אנו מתחייבים לפעול במקצועיות, תוך שימוש בכלים וטכנולוגיות מתקדמים לאיתור ואיפיון קהלי היעד של המוצר, לגיבוש מסרים המותאמים לקהלי היעד, לרבות מתן המלצות לפנייה לפלחי שוק נוספים, במידה והמחקרים שלנו יעידו כי קיים פוטנציאל לכך.

אנו מתחייבים לעשות כל זאת במקצועית, אחריות ואמינות מלאה ולהעמיד לרשותכם לצורך כך צוות מומחים, בכל אחד משלבי תהליך המיתוג לרבות מחקר, עיצוב, תוכן ועוד.

אנו מתחייבים בפניכם כי צוות ALPHA בקיא ומכיר על בוריו את עולם המיתוג, הטרנדים והמגמות, עוקב ומעודכן בכל זירה אפשרית בתחום המיתוג ופועל להתאמת המיתוג בהתחשב בצרכים המשתנים של המדיה.

אנו מתחייבים כי מוצר המיתוג הסופי מבית ALPHA , ישמש אתכם ככלי מוביל לפרסום ושיווק המוצרים והעסק בכל אמצעי התקשורת השיווקית המשולבת, לרבות חומרי פרינט, דיגיטל, דיוור ישיר, תקשורת פנים אירגונית, יחסי ציבור, קידום מכירות ועוד. אנו מתחייבים לעשות כן תוך יצירת תדמית חיובית למוצר ובניית קשר ארוך טווח של אמפתיה ונאמנות בין החברה ללקוח.

אנו מתחייבים לבצע מיתוג אסטרטגי, הרואה את מכלול השיקולים שעומדים בפניכם ונותן מענה גמיש לצרכים המרובים שלכם. לצורך כך, אנו מתחייבים להכיר היטב את המוצר, החברה, המתחרים, השוק שבו אתם פועלים ואת הכלים העומדים לרשותכם לצורך יישום תהליך המיתוג.

אחרון אבל ראשון במעלה, חברת ALPHA וצוות העובדים מתחייבים למסור לכם כל מידע ונתון שיאספו במסגרת התהליך, להיות זמינים עבורכם ולקיים פגישות פרונטליות ושיחות שוטפות, כי בחברה שלנו מאמינים בקשר אישי וישיר, המושתת על אמון ופעולה משותפת למען המטרה.

צוות ALPHA וההנהלה מתחייבים לעמוד לשירותכם ככל הנדרש עד לשביעות רצונכם המלאה.  

ערכי המפתח שלנו

לחדש

פרפקציוניזם

תודעת שירות

תעודות והסמכות

רוצים להתחיל פרוייקט?

השאירו פרטים ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה