כך תממשו אותן על הצד הטוב ביותר

אם אתם מחפשים אפשרויות מיתוג לבית העסק שלכם, כך תממשו אותן על הצד הטוב ביותר. עסק בהתהוות צריך למצוא כלים למתג את עצמו חלפני שהוא יוצא לדרכו השיווקית,. מיתוג העסק צריך להיעשות בשלבים, כאשר הוויזואלי הוא החשוב והקריטי מבניהם כי על בסיסו ניתן להבין מי הוא העסק שלכם ומה הוא משדר למתבונן. הכנת הלוגו העסקי חשובה מאד עבור עסקים חדשים והיא שתאפשר להם לצאת לדרך על הצד הוטב ביותר כאשר מדובר בלוגו איכותי ומושקע.

הכנת הלוגו – הקריטית והחשובה באמת לעסק

את עיצוב הלוגו רואים כל מתענייני-העסק, באינטרנט, ברחוב, על שלטי חוצות, בעיצוב האתר ועוד. הלוגו חייב לסמל אתכם ואת פועלכם. לכן, ניתן פשוט להטמיע את שם העסק או הפירמה שלכם באמצעות פונט מקורי שניתן ליצור בפלאג אין של תוכנת גרפיקה, למשל פלאג אין של מייקרוסופט לבניית גופנים. רצוי להשתמש במעט צבעים אך לעשות בהם שימוש תבוני, כזה שיוביל ללוגו קריא על גבי הרקע שבחרתם. ניתן גם להשתמש באייקון המסמל מוצר בו אתם משתמשים או שאותו אתם מוכרים, אם מדובר במשהו קליט וקל לזיהוי, בליווי שם העסק שלכם.

חיבור משפטים של מיתוג שיסמלו את העסק

לכל עסק ישנה נקודת חוזק המבדילה אותו מן האחרים ויוצרת בקרב הקורא את הרושם שמדובר בפירמה שחשוב לעבוד איתה. למשל, בית עסק שבתחום העיסוק שלו הוא היה הראשון בארץ, או לפחות ראשון בתחום בו הוא עוסק בתוך הנישה. מודעה העוסקת בסביבה מיוחדת שאינה תלויה בו יכולה לשרת את העסק. למשל, עסק שממוקם במרכז של עיר גדולה וחשובה כמו תל אביב, ירושלים או חיפה, או עסק שממוקם בסביבה כפרית ופסטורלית ללא כבישים, למשל. המשפטים הללו צריכים להיות קצרים וקליטים כי הם אלו שיבנו לכם את המיתוג ויאפשרו למתבונן להחליט בפרק זמן קצר אם הוא לוקח אתכם כקבלנים או ספקים עבור השירות שהוא מחפש.

יציאה לקמפיינים על בסיס תשתית המיתוג

הקמפיינים יכולים להיות כאלו שמבוססים על ויזואליות ושבזכותה – המשתמש מחליט אם להיכנס למודעה: קמפיינים בגוגל אדוורדס, בפייסבוק ממומן, באינסטגרם ממומן ועוד. קמפיינים מסוג כזה מאפשרים למתבונן לראות את המודעה שלכם, בליווי הלוגו העסקי ולהקליק לאתר האינטרנט, לדף הנחיתה, למאמר שכתבתם ועוד. הקמפיינים צריכים להתאים לקהל הלקוחות של השירות ועל כן הניסוח ובחירת המשפטים למודעה צריכים להיות מותאמים עבורם במסרים שהם מעוניינים לראות למול עיניהם.

 

מחפשים חברה מעולה למיתוג עסקים? ממליצים לכם לדבר גם עם ג’נסיס מיתוג עסקי