רבים מבעלי העסקים בישראל עדיין לא מודעים לתרומה העצומה של מיתוג עסקי ושל תדמית עסקית להצלחת העסק שלהם. לצורך המחשת חשיבות הנושאים הללו, נתחיל בניסוי קצר.. הבט על האנשים החולפים על פניך ברחוב ונסה לאפיין את התכונות המרכזיות של כל אחד מהם. עד מהרה תגלה שאתה נוטה “לקטלג” את האנשים על פי המראה החיצוני שלהם, אופן הלבוש, שפת הגוף וסגנון הדיבור המייחדים אותם.
עכשיו, החלף את המילה “אנשים” ב”עסקים” – וזו בדיוק המהות של תדמית עסקית ושל מיתוג עסקי של חברה או עסק בעיני קהל היעד.

יתרונו הגדול של מיתוג עסקי הוא ביכולתו ליצור “קיצור דרך” לתודעתם של לקוחותיך הפוטנציאלים.
מיתוג עסקי מגבש “חבילה” של ערכים, תחושות, מחשבות ורגשות במוחו של הצרכן ומאפשר לו לתייג את שפע האפשרויות הצרכניות העומדות בפניו, לתוך “חבילה” קלה לזיהוי ולהבנה. בשפה המקצועית,“חבילה” זו מכונה “מיתוג”.

תהליך מיתוג לעסק מתחיל ביצירת שם לעסק וממשיך ביצירת מיתוג עסקי חזותי ייחודי ומבודל מהמתחרים. מיתוג לעסק מתחיל בד”כ בעיצוב לוגו המשמש בסיס לעיצוב הניירת המשרדית וממשיך בעיצוב החומרים השיווקיים המודפסים ופעילויות ON-LINE של פרסום באינטרנט כגון:  אתר אינטרנט, דפי נחיתה ופעילות ברשתות החברתיות. כדי לשמור על תדמית עסקית יציבה לאורך זמן, מיתוג עסקי מחייב שמירה על שפה ויזואלית ממוקדת ואחידה, החוזרת על עצמה באמצעי המדיה השונים ובכל נקודות ההשקה עם קהלי היעד של המותג.
שמירה על כללי יסוד אלו, תאפשר לך לתקשר שוב ושוב את הערכים והתועלות שהמותג שלך מציע ללקוחותיך וליהנות מתדמית עסקית התואמת ותומכת במטרותיך השיווקיות. ואם ביצעת מיתוג עסקי נכון ומקצועי, תגלה בטווח הארוך שהמותג החזק שלך, המזוהה ומוערך ע”י קהלי היעד שלך, אף חוסך לך כסף רב בהוצאות הפרסום והשיווק!

מוזמנים לבקר אותנו גם בגוגל מפות >>> מיתוג עסקי

השאירו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ללא עלות!

"היה לי רעיון, ותוך 3 שבועות יצרו לי מיתוג עסקי ממש מוצלח"