כרטיס ביקור

כרטיס ביקור זה הפנים של העסק שלך, אלפא מיתוג עסקי מספקת את הפתרון המלא עבור כרטיס ביקור מותאם אישית לעסק בדיוק לפי המטרה שלו.

כרטיס ביקור הינו הרושם הראשוני שאתה משדר על העסק, וככל שההשקעה בו תהיה גדולה יותר – כך הוא יצליח יותר.

כרטיס ביקור

כרטיס ביקור - התרומה שלו

כרטיס ביקור הוא בעל משמעות רבה, לא בכדי רואים אותו כפריט אשר מוסיף ערך רב לעסק, משפר את התדמית שלו גם לבעל העסק וגם לעסק עצמו כמובן. כרטיס ביקור הוא הרושם הישיר שאתה משדר על העסק, הוא עוזר ללקוח העתידי לקבל החלטה של המשך עבודה עם העסק ובכך נותן את האפשרות להפוך את אותו לקוח פוטנציאלי – ללקוח רלוונטי. אותו רושם ראשוני הינו פקטור חשוב, פקטור מכריע שעוזר לכל עסק לקבל תדמית נכונה יותר, טובה יותר

כבר זמן רב ניתן לראות שכרטיס ביקור הוא מוצר הכרחי בכל עסק, הוא הדרך הנוחה ביותר לספק מידע נגיש לכל מי שמעוניין ליצור עסקים עם העסק, הוא הדרך להציג את פרטי העסק, פרטי יצירת קשר וגם להראות “תקציר” של הקו העיצובי ואופי העסק, כרטיס ביקור נותן אפשרות ליצור רשת של קשרים עסקיים אשר עוזרים לעסק, עוזרים להנפקת רווחים ומגיעים למגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים דרך חלוקה מאסיבית שלו. כרטיס ביקור, כי כל עסק רוצה שיצרו איתו קשר.

כל בעל עסק צריך להחזיק כרטיס ביקור בכיס, בארנק או בכל מקום אחר. רק שיהיה זמין, לעולם לא ניתן לדעת מתי נפגוש את הלקוח הפוטנציאלי הבא….

איך נדע שהכרטיס ביקור מתאים לעסק?

קודם כל, הכל נראה בתחושה הראשונה, במבט הראשון של בעל העסק עם כרטיס הביקור, האם הוא עונה לציפיות העסק? האם הוא מסקרן? משדר מידע מתאים? במידה שהעסק אחרי תהליך של מיתוג עסקי, האם הוא מתאים לקו החדש של העסק? כרטיס ביקור צריך לעורר רגשות, צריך לספק צורך ללקוח, צריך להיות ייחודי ונהדר, צריך להיות בדיוק מה שהוא צריך לשדר. בדיוק מה שהעסק רוצה לשדר.

חשבו האם אתם רוצים כרטיס ביקור עם מגוון של פונטים או קו אחיד של אותו פונט, האם אתם רוצים כרטיס ביקור צבעוני או שחור לבן? האם אתם רוצים טקסט כהה על רקע בהיר או טקסט בהיר על רקע כהה? הכל תלוי בשפה של החברה, מיתוג החברה, זהות החברה.

אנחנו אלפא ברנד – משרד מיתוג לפתרונות עסקים, אנחנו נרכיב ונעשה לכם את כרטיס הביקור המותאם ביותר לצרכים העסקיים שלכם. 

שאלות נפוצות‎

כרטיס הביקור שלך, כשמו כן הוא – הכרטיס שמייצג אותך. אתה נותן אותו באופן לבן השיח שלך והוא נותר איתו, הרבה אחרי שאתה הולך. כרטיס הביקור שלך מעיד עליך, על המוצר שלך ועל המותג שלך. הוא צבוע בצבעים שלך ויש עליו את הלוגו של החברה שלך. הוא מראה את המחויבות שלך. למעשה, כרטיס הביקור שלך בונה את התשתית לרושם שאתה מותיר לאחר הפגישה.

נכון, אפשר. אפשר גם לשתות מכוסות חד פעמיות בבית וללכת עם חולצה שקיבלת חינם כשקנית בסופר. איכות כרטיס הביקור שלך מעידה על מידת הרצינות, המחויבות והאיכות של מה שאתה מייצג. מרבית האנשים מאוד רגישים לאיכות ומסוגלים לזהות אותה ואת המשמעות שלה. אנחנו מקדישים הרבה תשומת לב ומחשבה לעיצוב המותג שלך וכרטיס הביקור שלך הוא היהלום שבכתר.

ראשית, לעצב אותו כך שיישקף את המותג שלך, יתאים לסוג העסק שבו אתה נמצא ושיתאים לך. בנוסף, אנחנו משקיעים בעיצוב מקורי – כזה שיגרום לזה שמקבל את הכרטיס ממך, לעצור שניה ולהבחין בכרטיס. העיצוב וכל מה שאנחנו שמים על הכרטיס מסייע לזכירות הפגישה שלכם וכן לתגובה רגשית. אנשים מקדישים תשומת לב רבה לבחינת כרטיס הביקור שהם מקבלים.

יש מספר גדלים מקובלים לכרטיסי ביקור אבל למעשה אין מגבלה על גודל הכרטיס, או החומר שממנו הם עשויים. כבר הפקנו כרטיסים ממתכת ופלסטיק וגם מבד, כך שאפשר לעשות כל מיני דברים יוצאים מן הכלל עם כרטיסי ביקור. עקרונית, אנחנו ממליצים להישאר בטווח הכרטיסים המקובלים, בעיקר כדי להתאים לדפי הכיסים שלקוחות מאחסנים בהם את הכרטיסים. כמובן, שזה גם מאוד תלוי בטעם שלך.

כמובן. בתהליך העבודה, אנחנו נציג לך מספר אפשרויות שמתאימות לניתוח המיתוג שלך. לאחר שתבחר עיצוב, נוכל לבצע את השינויים הרצויים לך – גודל, צבעים, פונטים, תוכן וכיו”ב. אתה צריך להיות מרוצה מן התוצאה כי זה כרטיס הביקור שלך!

אם תרצה, תוכל לעשות את זה לבד עם בית הדפוס שאתה עובד ואם תרצה, דבר איתנו ונעשה את זה עבורך. בשמחה!

רוצים להתחיל פרוייקט?

השאירו פרטים ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!